Dlaczego my?

Ludzie często sobie zadają to pytanie, prawda? Tym razem jednak nie będzie to zagadnienie filozoficzne, a czysto praktyczne. W paru podpunktach postaramy się odpowiedzieć na pytanie „Dlaczego warto wybrać Textilgraph?”.
dlaczego-my-01
Doświadczenie

Jesteśmy w branży od ponad 20 lat pod nazwą Grupa Graphnet.pl. Na początku były to tylko kwestie projektowania, montażów, druków wielkoformatowych i cyfrowych. Z czasem zaczęliśmy rozwijać naszą firmę, wprowadzając nowe technologie – druk offsetowy, sitodruk, a także położyliśmy większy nacisk na nasz dział projektowy, dzięki czemu cieszymy się również zaufaniem dużych Klientów odnośnie spraw prowadzenia ich marki.

No ale nie o tym temat! Znakowanie ciuchów u nas było dostępne od, można by powiedzieć, zarania dziejów. Wcześniej sublimacja i termotransfer, następnie sitodruk czy znakowanie foliami flex. Wraz z wprowadzeniem na rynek nowych technologii, czyli druku bezpośredniego DTG, rozszerzyliśmy naszą ofertę i od tamtej pory wiedzieliśmy, że nie możemy spocząć na laurach! Tak właśnie powstał Textilgraph.

Profesjonalny sprzęt

Odzież jest znakowana na cieszącej się świetnymi opiniami drukarce Epson F2100. Jest to drukarka DTG zmodyfikowana przez nas tak, by obsługiwała również nowoczesną technologię DTF. Zawsze staramy się poszerzać zakres działań, by zadowolenie naszych Klientów było jeszcze większe. Wierzymy, że druk DTF to przyszłość branży, dlatego stawiamy na niego już teraz!

dlaczego-my-02
dlaczego-my-03
Najlepsze technologie

Nadruki na produktach wykonujemy technikami, które są najnowsze i najlepsze na rynku. Jesteśmy jedną z pierwszych firm w Polsce, która do druku koszulek wykorzystuje nie tylko technologię DTG, ale także nowoczesną metodę DTF, która cieszy się lepszymi kolorami i większą odpornością na rozciągliwość podłoża. W zależności od zamawianego produktu możemy użyć sublimacji, czy sitodruku. Sprawdź sam/a!

Sprawdzone produkty

Przed wdrożeniem naszej linii produkcyjnej sprawdziliśmy dziesiątki produktów i spośród nich wybraliśmy te, które są najlepszej jakości i powodują zadowolenie naszych Klientów. Nie idziemy na kompromisy między ceną a jakością – to drugie będzie u nas zawsze na pierwszym miejscu.

dlaczego-my-04